Scott Zewe

Scott Zewe image

Scott Zewe Social Profile

Documentation is like sex; when it's good, it's very, very good, and when it's bad, it's better than nothing.

  • Phone Number *** - **** 9716
  • E-Mailbeautifulostrich596***@******.***
  • Birthday26 May 1972
  • Education -
  • Address Calle Covadonga No: 9716
  • CityAlicante
  • CountrySpain

Scott Zewe Live Statistics

Scott Zewe have a 115 following and 864 followers. Scott Zewe's world rankings is 448. This page is based on Scott Zewe's online data & informations. You can find information birth date, place of residence, phone number, address and social media accounts on Scott Zewe's page.

1Followers
1Following
1Popularity
1Scores

Scott Zewe's Life Motto

..

About Scott Zewe

Scott Zewe living Calle Covadonga No: 9716 Alicante Spain

Tej dritares eshte ngrohte
njerez jan ulur ne tavolina
qyteti nis e del prej vetes
ne rruge bredhin klube e makina

Nuk eshte e thene te jem krejt i vetem
s'eshte e then te jem as vete i dyte
me miq te rastit po te mbushet nata
nje vend do gjej ku the clodh syte.

Kam ftohte e s'te shoh prane
mendoj, mendoj se si
avujt e ngrohte te frymes time
si zogj te bardhe e te verbuar mberrijne te ti
ne enderr vijne, e qete kendojne
e une me syte pak mbyllur ri
koken ngre lart, degjoj ngadale
kengen e hene te brisht si zane qe solle ti.

E di se hesht hija ime
e di se lotet s'flasin kur
ata ata degjojne vec fjalet e mia
ne heshtje qendrojn dhe ata si une

Pas pak ngadal do te iki
qe lotet te shkoj ti fshi diku
ketu prane mbase atje larg
pas pak ngadal do kethehem une